• Image 02
  • Image 02
  • Image 02
  • Image 02
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 02

Filo Yönetimi

Filo yönetimi nedir?
Filoların, araç parkında bulunan tüm motorlu kara taşıtlarının en düşük maliyette sorun çıkarmadan, verimli bir şekilde kullanımını sağlayan profesyonel iş eğitimi ve tecrübe gerektirerek yapılan, iş ve verilen hizmettir.

SEBİLE OTOMOTİV’DE FİLO YÖNETİMİ
Siz İşinize Odaklanın, Aracınızın Lastikleriyle İlgili Her Şeyi Bize Bırakın…
Servisimize gelen araçlar garajımıza girmesiyle birlikte işlemleri bitip teslim edilene kadar oluşabilecek kazalara karşı sigortalanır. Daha sonra uygulanan testler doğrultusunda aracın lastik, lastik basınçları, lastiklerin düzensiz aşınma kontrolleri ve buna benzer olumsuzlukların tespit edilmesiyle yapılacak işlemler belirlenir. Bu iş üzerine eğitilmiş uzman personeller belirlenen sorunun üzerinde yoğunlaşarak en iyi sonuca ulaşana kadar çalışır. Yapılan her işlem hiçbir detay atlanmadan sonrası için takibin kolaylığı açısından raporlanır.
Yıllık ve dönemsel olarak yapılan görüşmelerle aracın takibi yapılarak servisimize gelmeden ve geldikten sonraki durumu raporlar sayesinde karşılaştırılır ve yine gerekli görülen bir işlem tespit edilirse aynı titizlikte çalışmalar yapılır. Ayrıca mobil aracımızla yerinde müdahale hizmetimizle anlık problemleri hızlı bir şekilde çözerek filo sahibine işinde zaman kazanması sağlanır.

Ön düzen
Kalite ve Güven Sunuyoruz…
Filo yönetimi içerisinde de yer alan ön düzen bakımı ise sürücünün güvenliği ve oluşabilecek trafik kazalarının önlenmesi açısından çok büyük öneme sahiptir.
Sebile Otomotiv’de ön düzen; aracın direksiyon hakimiyetinin iyi olması, ön takım elemanlarının uzun ömürlü olması, lastiklerin dengeli aşımının sağlanması ve güvenli sürüş için tekerleklere verilen açı ve ayarlar uygun testlerden geçirilerek Türkiye’de çok az sayıda bulunan son teknoloji sistem Lazer-Kameralı ölçüm yapan ön düzen ayar makinesiyle yapılmaktadır. Böylelikle aracın aktif güvenliği, dengesi ve sürüş konforu arttırılmış olunur.

Kaplama
Lastiklerinizin Ömrüne Ömür Katıyoruz…
Yine filo yönetimi kapsamında da yapılan kaplama; orijinal ömrünü tamamlamış, diş derinlikleri 3 mm’ye düşmüş lastiklerin taban kauçuklarının yenilenerek ikinci bir ömür kazandırma işlemidir. İlk kontrolden geçirilen lastik, lastik karkasına zarar verilmeden yapılır. Sebile Otomotiv dünyaca ünlü BANDAG kalitesi ve BRIDGESTONE güvencesiyle müşterilerine garanti vererek bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. İşlem neticesinde kaplanan lastikler, yeni lastikler kadar uzun ömürlü olur ve aynı zamanda maliyeti yarı yarıya düşürür.

  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image