• Image 02
  • Image 02
  • Image 02
  • Image 02
  • Image 01
  • Image 02
  • Image 02

Lastik

Lastik
Lastikler bir araçta hayati önem taşıyan en önemli unsurdur. Aracın ve sürücünün performansını zemine yansıtan, güvenle yol almamıza yardımcı olan, fren yapınca emniyetli bir mesafede durmamızı sağlayan bir işlevi vardır.
Kalite ve güvene çok önem veren firmamız kendini bu alanda kanıtlamış olarak satışa sunmaktadır. Otomobil, kamyonet, kamyon, traktör, iş makinesi ve forklift gibi araçların lastiklerini sökme, takma ve servis hizmetlerini en son teknik ve makineler kullanılarak yapılmaktadır. Özellikle lastik değişimi esnasında jantların ve lastiğin hasar almadan özenle değişimi söz konusudur.

Lastik Oteli
Lastikleriniz Bizimle Uykuda…
Yaz veya kış lastiklerini dönemleri dışında kullanmamız çok zordur ve onları hasar almadan nerede muhafaza edeceğimiz konusun da sıkıntı çekeriz. Müşterilerine her zaman konforu sunmayı görev edinen firmamız lastik oteli uygulamasıyla sizi bu sıkıntıdan kurtarıyor. Lastiklerinizi uygun koşulları sağlayan depolarımızda sigorta güvencesi vererek diğer montaj dönemi gelene kadar saklıyoruz.
En İyisi İçin Kaliteli Hizmeti Seçin
1972 yılında kurulan Sebile Otomotiv her zaman müşterilerine en iyi hizmeti ve kaliteyi sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için yıllarca çalışan firma Filo Yönetimi uygulamasıyla Kayseri’de bir ilke imza attı. Filo sahiplerinin, araçlarının lastikleriyle ilgi tüm problemlerini çözme konusunda iddialı olan Sebile Otomotiv İstanbul’da eğitimlerini tamamlayan uzman kadrosuyla güveni, kaliteyi ve yılların tecrübesini sentezleyerek hizmet veriyor.
1000 m2 kapalı, 1000 m2 açık 2000 m2 lik bir alana konumlanmış olan Sebile Otomotiv günlük 15- 20 araca bakma kapasitesine sahip. Gün geçtikçe büyüyen firma Organize Sanayi Bölgesi’ne açtığı şubesinde de aynı hizmeti aynı kalitede aynı tecrübeyle sunmaya başladı.
En son teknoloji makineleriyle işlemlerini gerçekleştiren Sebile Otomotiv siz aracınızı beklerken konforunuzu da düşündü. Şık tasarımıyla dikkat çeken bekleme salonunda, aracınız yapılırken canınız hiç sıkılmayacak. Güler yüzlü ve samimi ortamıyla son derece hızlı, kaliteli, saygılı ve düzenli iş anlayışıyla Sebile Otomotiv her daim sizleri beklemekte.

Kaplama
Lastiklerinizin Ömrüne Ömür Katıyoruz…
Yine filo yönetimi kapsamında da yapılan kaplama; orijinal ömrünü tamamlamış, diş derinlikleri 3 mm’ye düşmüş lastiklerin taban kauçuklarının yenilenerek ikinci bir ömür kazandırma işlemidir. İlk kontrolden geçirilen lastik, lastik karkasına zarar verilmeden yapılır. Sebile Otomotiv dünyaca ünlü BANDAG kalitesi ve güvencesiyle müşterilerine garanti vererek bu hizmeti en iyi şekilde sunmaktadır. İşlem neticesinde kaplanan lastikler, yeni lastikler kadar uzun ömürlü olur ve aynı zamanda maliyeti yarı yarıya düşürür.

  • Demo Image
  • Demo Image
  • Demo Image